Nature Photo

Nature Photo

www.naturephoto.cz
  • Webdesign
  • Redakční systém
  • Jazykové mutace
  • Responzivní design
  • Přenos obsahu ze starého webu
Zobrazit web
Náhled na různých zařízeních
Náhled
Nature Photo

Ondřej Prosický je profesionální fotograf přírody, se kterým spolupracujeme již několik let. Stejně tak, jako potřebuje špičkové fotografické vybavení, potřebuje i špičkový fotografický web, který musí vždy držet krok s dobou a s moderními technologiemi, aby dokázal co nejlépe odprezentovat autorovy fotoúlovky. A v případě Ondřeje to nejsou jen fotografie, ale také stovky článků, ve kterých popisuje své zkušenosti a zážitky z fotografování.

Právě přenos obrovského množství obsahu bylo to, co způsobovalo vrásky na čele nejen nám, ale hlavně samotnému autorovi. I přes úvodní obavy nakonec všechno dobře dopadlo. Všechny fotografie jsme přenesli do posledního pixelu a články do posledního písmenka. Navrhli jsme novou svěží grafiku, do které zapadl veškerý obsah, jako ulitý. Hlavní roli hrají především fotografie v maximální kvalitě. Pro správu webu jsme použili náš systém pro galerie, který si se stále narůstajícím množstvím obsahu hravě poradí a umožňuje strukturovat fotografie i články do neomezeného množství kategorií.

Dobrý pocit z odvedené práce v případě naturephoto.cz umocňují i stovky čtenářů, kteří web denně navštíví a tisíce zobrazení, která přibývají u článků i fotografií.

Úvodní strana

s nejzajímavějšími články, fotografiemi a workshopy

01 Úvodní strana www.naturephoto.cz

Detail článku

se zajímavými fotkami a texty

02 Detail článku www.naturephoto.cz

Fotogalerie

výpis fotografií s vyhledáváním

03 Fotogalerie www.naturephoto.cz
Jste připraveni na něco skvělého?
pusťme se společně do toho... Napište nám