Prohlížejte dolů

Web Nature Photo

Ondřej Prosický je profesionální fotograf přírody, se kterým spolupracujeme již několik let. Stejně tak, jako potřebuje špičkové fotografické vybavení, potřebuje i špičkový fotografický web, který musí vždy držet krok s dobou a s moderními technologiemi, aby dokázal co nejlépe odprezentovat své fotoúlovky. A v případě Ondřeje to nejsou jen fotografie, ale také stovky článků, ve kterých popisuje své zkušenosti a zážitky z fotografování.

Právě přenos obrovského množství obsahu bylo to, co způsobovalo vrásky na čele nejen nám, ale hlavně samotnému autorovi. I přes úvodní obavy nakonec všechno dobře dopadlo. Všechny fotografie jsme přenesli do posledního pixelu a články do posledního písmenka. Navrhli jsme novou svěží grafiku, do které zapadl veškerý obsah, jako ulitý. Hlavní roli hrají především fotografie v maximální kvalitě. Pro správu webu jsme použili náš systém pro galerie, který si se stále narůstajícím množstvím obsahu hravě poradí a umožňuje strukturovat fotografie i články do neomezeného množství kategorií.

Dobrý pocit z odvedené práce v případě naturephoto.cz umocňují i stovky čtenářů, kteří web denně navštíví a tisíce zobrazení, která přibývají u článků i fotografií.

prohlédněte si živý web
www.naturephoto.cz

Úvodní strana

s nejzajímavějšími články, fotografiemi a workshopy

Úvodní strana

Fotogalerie

výpis fotografií s vyhledáváním

Fotogalerie

Detail článku

se zajímavými fotkami a texty

Detail článku

Detaily

Jste připraveni na něco skvělého?

Potřebujete web, e-shop, grafiku nebo brand?
Napište, ozveme se do 24 hodin!

Spoléhají na nás:

DerbyCloud.cz ZnačkováPera.cz Mamenet.cz SimpleBath.cz ZŠPražská.cz SSŘS.cz