Co děláme

Tvorba webových stránek a prezentací

Vytvoříme vám jedinečný web s nadčasovým designem, který se vašim klientům vryje do paměti. Všechny naše činnosti směřujeme k tomu, aby web spolehlivě plnil předem stanovené cíle a stal se důležitým nástrojem pro vaše podnikání. Dáváme si záležet především na uživatelském komfortu na všech zařízeních. Díky responzivnímu designu se web přizpůsobí každé velikosti displeje.

Firemní weby Osobní prezentace Školní weby Obecní weby Webové aplikace
Spoléhají na nás:
SŠŘS simplebath.cz Mamenet.cz
Tvorba webových stránek a prezentací

Tvorba e-shopů na míru

Připravíme vám do detailů promyšlený e-shop s jasným záměrem. Prodávat! Komfortní procházení produktů na všech zařízeních, jasně strukturované informace o produktu, vyladěný proces objednávky, podpora on-line plateb. To vše jsou nástroje, kterými zvyšujeme konverzní poměr. Pro efektivní správu e-shopu zajistíme integraci do vašich systémů. Obchod napojíme na účetní software i systémy vašich dopravců a zajistíme synchronizaci dat o produktech od vašich dodavatelů.

Internetový obchod On-line platby Exporty pro srovnávače Napojení na účetní software Napojení na systémy dopravců Napojení na dodavatele
Spoléhají na nás:
znackovapera.cz svatbomilka.cz Sporthobby.eu
Tvorba e-shopů na míru

Internetový marketing

Na internetu zvítězí v boji o zákazníky ten, kdo bude víc vidět. Je jedno, jestli prodáváte produkty nebo služby. Připravíme kompletní strategii, jak porazit konkurenci. Našimi zbraněmi jsou pečlivé analýzy, dokonalý obsah, PPC kampaně, akviziční i remarketingové kampaně ve vyhledávačích a na sociálních sítích. Reklamě na internetu se věnujeme denně. Pravidelně sledujeme novinky, které aplikujeme na váš byznys.

Copyrighting SEO Analytika PPC Sociální sítě Facebook Google Sklik
Spoléhají na nás:
motovidlo.cz livewash.cz bioalis.com
Internetový marketing

Vývoj mobilních aplikací

Vlastní mobilní aplikace představuje další kanál a nové technické možnosti, jak oslovit vaše zákazníky. Využijte naplno výbavu moderních smartphonů a získejte na svou stranu fotoaparát, GPS, biometriku a další funkce. Přímo ve vaší firmě dokáží mobilní aplikace efektivně vyřešit nebo usnadnit vaše firemní procesy. Připravíme vám mobilní aplikaci na míru přesně podle vašich potřeb pro iOS i Android zařízení.

iOS Android Multiplatform
Spoléhají na nás:
DerbyCloud.cz motovidlo.cz Erba lachema
Vývoj mobilních aplikací

Nové brandy a firemní identita

Nedovolíme vám promeškat žádnou příležitost, kdy můžete svým zákazníkům vtisknout vaši firmu do paměti. Připravíme vám novou nezaměnitelnou firemní identitu a aplikujeme ji na každý kousek firemních materiálů. Už máte svoji značku, kterou nechcete měnit? Samozřejmě můžeme pracovat i s ní. Výsledkem naší práce bude vždy jednotný vizuální styl, se kterým budete vystupovat navenek.

Logo Grafický manuál Jednotný vizuální styl
Spoléhají na nás:
Mamenet.cz znackovapera.cz Módní oděvy Tobolková
Nové brandy a firemní identita

Kompletní grafický a tiskový servis

Poskytneme vám kompletní servis v digitálním i velkoformátovém tisku. Chcete vyrobit vizitky, reklamní předměty s vaším logem nebo zvažujete polepy firemních automobilů? Jsme připraveni vám vždy doporučit to nejvhodnější řešení. Zpracujeme grafické návrhy, připravíme podklady pro výrobu a zajistíme i samotnou instalaci reklamy.

Firemní tiskoviny Reklamní předměty Venkovní reklama Reklamní plachty Billboardy Polepy výloh a automobilů
Spoléhají na nás:
Avicentra.cz zdravafarma.cz SŠŘS